Jdi na obsah Jdi na menu
 


Templ board store contest - report

18. 9. 2008

 

Temple Board Store Contest - report

„Strakonickým Dudákem“ se stal Andrej Norenko poté co zadiktoval a bez konkurenčně si odnesl první místo ze Strakonického Temple skate contestu. V ranních hodinách asi každý přemýšlel, jestli si vzít zimní bundu, protože panovalo dost chladné počasí, které jakoby naznačovalo, že skate sezóna pomalu a jistě končí a jedou se jedny z posledních závodů, mezi které Temple skate kontest, ve kterém byly ve hře ceny v hodnotě 40.000Kč, rozhodně patří.

Temple Board Store Contest - report

Obrázek se po kliknutí zvětší

Jakub Jirůška hardflip
foto: Black Bee

Počasí se naštěstí umoudřilo a hřejicí sluníčko mohlo potěšilo ty, kteří si zimní bundu nevzali a  vydali na závody buďto jako jezdci nebo diváci. Nesešlo se příliš jezdců ani diváků, ale atmosféra byla příjemná a nálada na pořádnej skateboarding hýřila modrým parkem. Jezdci měli k dispozici minutové jízdy, ve kterých mohli předvést co v nich je.
V kategorii jezdců nad 15 let už na první pohled vyčníval Andrej Norenko  a pod 15 let se v dobrém světle ukázal mladej killer Pepa Tipanic, ten sázel fs flipy přes roh jako kdyby se nechumelilo a vyšel mu např. i bs boardslide na railu, fs popshovit ze čtyřek nebo stylovej heelflip přes roh. Velkým showmanem byl Mirek Kvapil. Dával osobité tríčky a dělal tak zábavu celému parku. Udělal např. boneless z rampy až na zem, boardslidík na mega šíkmý a uzký zídce a další punkový tríčky. Dobře jezdil Jakub Konečný. Na railu dal nosegrind, bs boardslide, crooked, přes roh 360 flip, fs flip a hrotil 360 flip do lipslidu na railu, ke kterému ho hecoval speakr a dal mu asi čtyři pokusy navíc. Nakonec to Jakub vrátil při 20ti minutovém besttricku s nalomenou deskou, zajistil si tak vítězství v rámci besstricku. Jakuba ohrožoval Filip Bodnár, který lítal v parku  jeho mega airama indy, nosebone, bs nosebone a popshovit tail grab.
Dj hrál příjemnou různorodou hudbu, ale stánek s občerstvením chyběl a tak pivko se pilo jen z vlastních zásob a kdo si s sebou nevzal svačinu, tak měl smůlu nebo mohl návštívit jeden ze zdejších shopů, aby se posílil na odpoledne plné dobrých triků a pohodové nálady. Ale každý závody mají svůj konec a Temple skate contest nebyl vyjímkou a konci se přiblížil ještě víc vyhlašováním výsledků.

Obrázek se po kliknutí zvětší

Andrej Norenko
foto: Black Bee

Pořadí jezdců

Kategorie holky :
Tereza Kremlová (Kill)

Kategorie do 15ti let:
1.    Andrej Norenko (Hundrum, Toymachine, TBS)
2.    Radek Vaněk
3.    Jakub Konečný (Consolidated, Cuckoo, Odessa)
4.    Roman Špaček (3Dkytara)
5.    Pavel Zeman
6.    Filip Bodnár (Vox, Meatfly)
7.    Honza Moudrý

Kategorie do 15ti let:
1.    Pepa Tipanic (Eina, Nugget)
2.    Tomáš Barták (Adio, X-skates)
3.    Jakub Jiruška (Etnies)
4.    Václav Raba

Během závodu probíhaly zajímavé soutěže o nejvíc páchnoucí ponožky a nejlepší tetování na dívce, které tak přispěly k pobavení a dobré náladě, jenž celou dobu panovala. Porota a speakr byly v pohodě, hudba jak jsem již zmiňoval byla různorodá a tak si každý mohl přijít na svoje, myslím si, že by to tak mělo být pokaždé a Strakoničtí pořadátelé tak prokázali, že i když ne tolik jezdecky a divácky obsazené, umí uspořádat dobrý závody s fajn a pohodovou atmosférou.
Zima ťuká pomalu na dveře a tak bohožel s nastávající melancholií, bolestí v krku nebo rýmou končí skejtový závody, které vyvrcholí přístí týden ve Strašnicích a posléze MČR na Štvanici, takže třešnička na dortu o to bude sladčí. Ale život de dál, v zimě pořádně pojezdíme na snowboardu a opět se sejdeme na závodech, zrovna třeba na těch Strakonických, bez zimních bund, bolesti v krku a rýmy, který si teď užijeme až až.

Obrázek se po kliknutí zvětší

Marek Franz heelflip
foto: Black Bee

Rozhovor s Markem Francem

Co říkáš na hodně chladný počasí, který ráno zakročilo?
No tak to počasí mě docela překvapilo. I v mikině jsem mrznul a nebylo to přímený, ale pak už bylo líp.   

Jsi to pak rozhýbal v parku? Jak se ti jezdilo ve Strakonickým parku?
Tak rozhýbal, ale hlavně vylezlo i sluníčko. Nakonec se to vydařilo, ikdyž to zezačátku vypadalo děsivě. Ten park se mi moc nelíbil.Nic moc povrch a hlavně banky z kterých se rozjíždělo na pyro a na rail, byly moc daleko od sebe .

Na čem Tě tam tedy bavilo jezdit? Seš spokojenej se svýma jizdama?
Nejvíc mě asi bavily ty schody hehe, pak roh pyramidy, rail a box . A ty jízdy, z tý první jízdy sem byl docela spokojenej, ikdyž se mi nepovedly 2 tricky, který jsem měl skoro na jistotu. A ta druhá jízda, ta se mi vůbec nepovedla.Snad jedinej trick kterej sem vrátil byl flip ze 4.

Přijedeš příští rok do Strakonic zase zabojovat?
Když se tam bude zase něco pořádat, tak určitě   

Děkovačky ?
Pořadatelům, že udělali tenhle supr závod, kámošům a rodině za sponzoring.

 

Náhledy fotografií ze složky Sk8 a fnb

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High blood weight (hypertension)

(ASoypeanynccow, 9. 10. 2018 8:17)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-et-aspirine/